sanat anlatıcısı

KULLANIM KOŞULLARI

K

The Art Teller, genel hatlarıyla sanat yazıları içeren blog sitesidir. Bunun yanında sitede resim, fotoğraf ve grafiksel tasarımlar yer almaktadır. Yazı içerikleri tamamen The Art Teller’a aittir. Yazılarımızın içindeki site dışı linkler tarafımızca yerleştirilmiştir. Site dışı linklerin durumu zamanla değişebileceği unutulmamalıdır. Bu sebeple site dışı linklere tıklamak ve sayfaları açmak tamamen kullanıcıların sorumluluğunda olan bir durumdur.

Site içindeki tüm yazılar ve grafik tasarımlar The Art Teller tarafınca tasarlanmış ya da üretilmiştir. The Art Teller yazı içerikleri tamamen kendisine ait olmakla beraber görsel olarak telif hakkı içermeyen görselleri kullanabilir ve bu görsellerde düzenlemeler gerçekleştirebilir. The Art Teller, telif haklarına son derece saygı duyar. Kullanıcılar, telif haklarınızı ihlal ettiğimiz bir içerik tespit etmesi halinde bizimle iletişime geçebilir, uyarıda bulunabilir. Telif hakkı ihlali bildiriminin hemen ardından söz konusu içerik sitemizden kaldırılacaktır.

Bizimle iletişime geçmek için; ibrahimyildiz.art@gmail.com mail adresini ya da iletişim sayfamızdaki formu kullanabilirsiniz.

Sitemize ait içerikler gerekli kullanım şartları yerine getirilmeden değiştirilerek ya da tamamıyla kullanılamaz. Gerekli kullanım şartları ise şu şekildedir;

Sitemize ait içerik bir internet sitesinde, basılı bir platformda (dergi, gazete, kitap vb.) kullanılmaması halinde yazının içeriğinde mutlaka sitemizden alıntı olduğunu gösteren link ve ifadeler kullanılmalıdır.

Gerekli İfade ve Linkler şu şekildedir:

  • Link: https://www.theartteller.com
  • Kaynak: www.theartteller.com
  • The Art Teller sitesinden alıntılanmıştır.
  • The Art Teller Sitesi içeriğidir.

Bulunduğu platforma göre yukarıdaki şartların gerçekleşmemesi durumunda The Art Teller her türlü hukuki hakkını kullanabilir.

Kullanım şartları hakkında tüm sorularınız için iletişim sayfası üzerinden ya da ibrahimyildiz.art@gmail.com adresine mail gönderebilirsiniz.

 

sanat anlatıcısı

ÖNE ÇIKAN ANLATILAR

YILLIK

ANLATI TÜRLERİ

Etiketler

Bu bloga abone olmak ve e-posta ile bildirimler almak için e-posta adresinizi girin.

Diğer 100 aboneye katılın