KULLANIM KOŞULLARI

Yürürlük tarihi: 16 Nisan 2019

theartteller , genel hatlarıyla sanat yazıları içeren blog sitesidir. Ayrıca sitede resim, fotoğraf ve grafiksel tasarımlar yer almaktadır. Yazı içerikleri tamamen theartteller ’a aittir. Yazılarımızın içindeki site dışı linkler tarafımızca yerleştirilmiştir. Site dışı linklerin durumu zamanla değişebileceği unutulmamalıdır. Yani site dışı linklere tıklamak ve sayfaları açmak tamamen kullanıcıların sorumluluğudur. Sitedeki tüm yazı ve grafik tasarımlar theartteller tarafınca tasarlanmış veya üretilmiştir. theartteller, telif hakkı içermeyen görselleri kullanabilir ve bu görsellerde düzenlemeler gerçekleştirebilir. theartteller, telif haklarına son derece saygı duyar. Kullanıcılar, telif haklarınızı ihlal ettiğimiz bir içerik bulurlarsa bize bildirebilirler. Bildiriminin akabinde söz konusu içerik sitemizden kaldırılacaktır. Bizimle iletişime geçmek için; ibrahimyildiz.art@gmail.com mail adresini ya da iletişim sayfamızdaki formu kullanabilirsiniz. Sitemize ait içerikler gerekli kullanım şartları yerine getirilmeden değiştirilerek ya da tamamıyla kullanılamaz. Gerekli kullanım şartları ise şu şekildedir: Sitemize ait içerik bir internet sitesinde, basılı bir platformda (dergi, gazete, kitap vb.) kullanılmaması halinde yazının içeriğinde mutlaka sitemizden alıntı olduğunu gösteren link ve ifadeler kullanılmalıdır. Gerekli İfade ve Linkler şu şekildedir:

Link: https://www.theartteller.com
Kaynak: www.theartteller.com
The Art Teller sitesinden alıntılanmıştır.
The Art Teller Sitesi içeriğidir.

Bulunduğu platforma göre yukarıdaki şartların gerçekleşmemesi durumunda theartteller  her türlü hukuki hakkını kullanabilir. Kullanım şartları hakkında sorularınız için iletişim sayfasından veya ibrahimyildiz.art@gmail.com adresine bildirim yapınız.

sanat anlatıcısı

ÖNE ÇIKAN ANLATILAR

Tag Cloud

ANLATI TÜRÜ

YILLIK

İbrahim Yıldız

1984 yılında Gaziantep’te doğdu. 2002’de ilköğretim ve orta öğretimi bu ilde tamamladı. 2008 yılında Çukurova Üniversitesi Eğitim Fakültesi Güzel Sanatlar Eğitimi Bölümü Resim Öğretmenliği Resim Ana Sanat Programında, lisans öğrenimini, 2013 yılında ise aynı üniversitenin Sosyal Bilimler Enstitüsü Resim-İş Ana Bilim Dalında Yüksek Lisans öğrenimini tamamladı. 2020 yılında Anadolu Üniversitesi Güzel Sanatlar Enstitüsü Resim Ana Sanat Dalı Sanatta Yeterlik Programını tamamlayarak Dr. ünvanı aldı.