sanat anlatıcısı

KULLANIM KOŞULLARI

K

The Art Teller, genel hatlarıyla sanat yazıları içeren blog sitesidir. Bunun yanında sitede resim, fotoğraf ve grafiksel tasarımlar yer almaktadır. Yazı içerikleri tamamen The Art Teller’a aittir. Yazılarımızın içindeki site dışı linkler tarafımızca yerleştirilmiştir. Site dışı linklerin durumu zamanla değişebileceği unutulmamalıdır. Bu sebeple site dışı linklere tıklamak ve sayfaları açmak tamamen kullanıcıların sorumluluğunda olan bir durumdur.

Site içindeki tüm yazılar ve grafik tasarımlar The Art Teller tarafınca tasarlanmış ya da üretilmiştir. The Art Teller yazı içerikleri tamamen kendisine ait olmakla beraber görsel olarak telif hakkı içermeyen görselleri kullanabilir ve bu görsellerde düzenlemeler gerçekleştirebilir. The Art Teller, telif haklarına son derece saygı duyar. Kullanıcılar, telif haklarınızı ihlal ettiğimiz bir içerik tespit etmesi halinde bizimle iletişime geçebilir, uyarıda bulunabilir. Telif hakkı ihlali bildiriminin hemen ardından söz konusu içerik sitemizden kaldırılacaktır.

Bizimle iletişime geçmek için; [email protected] mail adresini ya da iletişim sayfamızdaki formu kullanabilirsiniz.

Sitemize ait içerikler gerekli kullanım şartları yerine getirilmeden değiştirilerek ya da tamamıyla kullanılamaz. Gerekli kullanım şartları ise şu şekildedir;

Sitemize ait içerik bir internet sitesinde, basılı bir platformda (dergi, gazete, kitap vb.) kullanılmaması halinde yazının içeriğinde mutlaka sitemizden alıntı olduğunu gösteren link ve ifadeler kullanılmalıdır.

Gerekli İfade ve Linkler şu şekildedir:

  • Link: https://www.theartteller.com
  • Kaynak: www.theartteller.com
  • The Art Teller sitesinden alıntılanmıştır.
  • The Art Teller Sitesi içeriğidir.

Bulunduğu platforma göre yukarıdaki şartların gerçekleşmemesi durumunda The Art Teller her türlü hukuki hakkını kullanabilir.

Kullanım şartları hakkında tüm sorularınız için iletişim sayfası üzerinden ya da [email protected] adresine mail gönderebilirsiniz.

 

sanat anlatıcısı

ÖNE ÇIKAN ANLATILAR

ANLATI TÜRÜ

YILLIK

İbrahim Yıldız

Avatar

1984 yılında Gaziantep’te doğdu. 2002’de ilköğretim ve orta öğretimi bu ilde tamamladı. 2008 yılında Çukurova Üniversitesi Eğitim Fakültesi Güzel Sanatlar Eğitimi Bölümü Resim Öğretmenliği Resim Ana Sanat Programında, lisans öğrenimini, 2013 yılında ise aynı üniversitenin Sosyal Bilimler Enstitüsü Resim-İş Ana Bilim Dalında Yüksek Lisans öğrenimini tamamladı. Anadolu Üniversitesi Güzel Sanatlar Enstitüsü Resim Ana Sanat Dalı Sanatta Yeterlik Programında öğrenimine devam etmektedir.

Tag Cloud

iletişim

Bakış ve anlam ancak dil ile seslendirilir, alfabeyle süslenir. Böylece sanat metafora, şiire, edebiyata dönüşür. Her gün yeni şeyler söyler bizlere.